Nobo elektrikli ısıtma sistemleri
[layerslider id="8"]

KOLAY ENERJİ KONTROLÜ!

Daha düşük enerji tüketimi ve daha yüksek ısıtma konforunu sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek ihtiyacınız olan, tabletler ve akıllı telefonlar için yeni Nobo Enerji Kumandası uygulaması.

Nobo Enerji Kumandası sistemi, bütün ailenin evlerindeki ısıtmayı akıllı telefon veya tablet kullanarak kontrol etmesine olanak sağlayan bir kablosuz enerji kontrol sistemidir.

Nobo Enerji Kumandası hızlı ve kolay bir şekilde kurulur. Daha sonra, kendi ısınma programlarınızı ve planlarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Daha düşük enerji tüketimi Nobo Enerji Kumandası ısınma maliyetini %25’e kadar azaltabilir. Kullanmadığınız odaların sıcaklığını azaltmak, dünyanın neresinde olursanız olun uygulama ile uzaktan kontrol etmek mümkün. Isıtıcılarınız üzerinde tüm kontrol sizde olacak.

Product_smartphone

Nobo Enerji Kumandası Uygulaması

Uygulamayı App-store veya Google Play aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Product_hub

Nobo Hub

Nobo alıcılar için merkezi kontrol ünitesi. Tablet veya akıllı telefon uygulaması ile kullanılır.

Product_switch

Nobo Switch

Nobo Enerji Kumandasının basit bir şekilde geçersiz kılınması için entegre sıcaklık sensörlü anahtar paneli. Sıcaklık uygulama aracılığıyla okunur. (Ayrı satılır)

KOLAY KULLANILIR

Nobo Enerji Kumandası, birçok Nobo thermostat ile çalışır ve Nobo’nun cihaz alıcıları (RS/RSX/RCE 700) ile diğer elektrikli cihazlara bağlanabilir. Daha sonra, el altında bulunması pratik olan kahve makinelerini, müzik setlerini ve diğer cihazları kontrol edebilirsiniz. Güvenli ve basit.

YAZLIK EVİNİZİN ISINMASINI KONTROL EDİN

Nobo Enerji Kumandası, yazlık evinizde İnternet erişiminiz varsa yazlık evinizin ısınmasını kontrol etmenizi de sağlar. Bu, oradan en son ayrıldığınızda ısıtıcıları donmayı önlemeye ayarladıysanız geri döndüğünüzde karşınızda sıcak bir ev bulabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, ziyaret planlarınızda ani bir değişiklik olursa ayarları kolaylıkla ayarlayabileceğiniz anlamına da gelir.

Nobo enerji kumandası nasıl çalışıyor?